Kombinovaný kočík Raf-pol Axel 2018, čo povieš?

Zodpovedané
25. apr 2019

Ahoj,

len jedna otázočka, zaujal ma kočík Raf-pol Axel 2018, čo na neho hovoríš?

Ďakujem za radu...

Ahoj,

musím v prvom rade povedať, že nie som veľký fanúšik značky Raf-Pol. Je to preto, že som sa stretla s viacerými zlými skúsenosťami a použité materiály a celkové prevedenie mi prídu lacné. Ako, áno, jedná sa o lacné kočíky, ale zasa niekedy, aby to vydržalo a bolo aj pohodlné a odolné, asi treba priplatiť. Alebo si kúpiť niečo trošku lepšie spravené.

Osobnú skúsenosť s Raf-Pol Axel ročník 2018 nemám, ale môžem skúsiť zhodnotiť fakt. Je dosť ťažký - 14 kg je dosť, najmä keď budeš používať športovú časť.
Odpruženie je fajn, ako aj veľkosť košíka, ale bude do neho horší prístup. Na vaničke sa mi páči vetranie aj veľkosť, ale pozrela by som si osobne kvalitu matraca a polohovania, ak ho mieniš používať (ja by som, pravdupovediac, polohovanie nepoužívala).
Športiak nie je najpriestrannejší, ale ani najmenší - to je fajn - ale nepríde mi dobre spravený, tam asi kočík vymeníš časom. Čo sa autosedačky týka, určite nie, jednoznačne ísť do kvalitnejších lepších značiek.

Raf-Pol Axel

Za cca 400 eur za trojkombináciu by som ja skôr pozrela outletový alebo výpredajový model, prípadne lepší bazárový kus. Podľa typu terénu, cestovania a používania by som tiež zvážila iné modely, približne v tejto cene napríklad Kinderkraft Prime 2019, Moon Cool či ReSea, Cam Dinamico Up.

Kinderkraft Prime 2019

Moon Cool

Moon ReSea

Cam Dinamico Up

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli