Kombinovaný kočík Riko Basic Sport 2020 - názor, plusy, mínusy..? Vydrží z hľadiska priestrannosti?

Zodpovedané
22. jan 2021

Ahoj Eli,

aký je Tvoj názor na tento kočík - dvojkombináciu? Chceme ho do mesta aj na dedinu, na dlhšie prechádzky, po väčšine po rovine. Nie sme extra nároční. Váha kočíka pre mňa tiež nie je problém a máme veľké auto, takže nepotrebujem nič skladné. Budeme mať letné bábo (jún/júl). Myslíš, že je kočík dosť priestranný, alebo ho nevyužijeme veľmi dlho? Poprípade aké vidíš najväčšie plusy a mínusy tohto kočíka?

Ďakujem.

Ahoj,

ak nie si náročná a vysoká váha, nie skladný kočík nie sú prekážkou, tak Riko Basic bude ok, A to minimálne na začiatok. Vanička je priestranná, fajn pre novorodeniatko, nemám s ňou problém. Dizajn je tiež skôr čistý, to je fajn.

Riko Basic Plus

Športová časť je sama o sebe robustná, takže ťažisko kočíka sa zmení. Menej pohodlný na jazdenie. Plus kratšia strieška a menej praktický dizajn. Ako mohol by postačiť, ak fakt nároky nebudú také vysoké, ale rátaj, že tá kvalita proste bude cítiť. Predsa len, je to extrémne lacný kočík. A tiež si myslím, že max. okolo dvoch rokov dieťatka ho vymeníte za niečo praktickejšie, priestrannejšie neotočné, ak teda dovtedy vydrží bez väčších problémov.

Zhrniem to. Ak rátaš, že cena sa na kvalite odrazí a naozaj nie si na kočík náročná, choď do neho. Ale silno silno odporučím aspoň zaobstarať si autosedačku lepšej značky a kvality -predsa len, ide o bezpečnosť dieťatka v aute. Tam treba trošku viac ako len najlacnejšiu možnosť. Ale keďže spomínaš dvojkombináciu, toto asi nebude problém.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli