Kombinovaný kočík Riko Nano - názor?

Zodpovedané
16. júl 2019

Dobrý deň,
aký máte názor na tento kočík?

Ahoj,

Riko Nano je určite zaujímavou voľbou, čo sa ceny, terénneho výkonu i farebných prevedení týka. Pozor však na váhu - cez 14 kg je už dosť. Vaničková časť je u Nano priestranná a pohodlná, ale teda čo riadne zaostáva je športová časť.

Riko Nano

So športiakom je kočík veľký, mohutný, ale samotná sedacia časť je malá a nepraktická. Ako hlboký kočík na začiatok je Nano v rámci ceny ok.
Ale ako športový (či nebodaj s vajíčkom, ktoré určite neodporúčam - ak, tak na adaptéroch nejakú známejšiu, testovanú značku) - za mňa nie.

Ak hľadáš niečo cenovo dostupné v tejto kategórii - pozri Kinderkraft Prime 2019. O viac ako 2 kg menej, inak podobné vlastnosti no lepšia aj športová časť, ozaj príjemná cena.

Kinderkraft Prime 2019

Mimo toho, ak robustnejšie kočíky a s ok športovou nadstavbou, značka Bebetto, Espiro (línia Next, aj keď teda, tiež ťažšia). Možno aj Baby Design.

Nejaké zaujímavé modely nájdeš aj u Bexa.

Bexa Ultra

Bexa Light

Bexa Ideal

Bexa Ultra Style X

Bexa iX

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli