Kombinovaný kočík - trojkombinácia s pirestrannou vaničkou, skladný a ľahký no aj na terén, do 500 eur

Zodpovedané
13. júl 2020

Ahoj Eli,

chcela by som sa spýtať na kočík 3-kombináciu s priestrannou vaničkou. Aby bol ľahký, dobre skladateľný - a aby sa zmestil aj do kufra auta. Na mestský terén, aj na taký viac zložitejší - aby nemal malé kolesá príp. aby sa dali otáčať zadné kolesá. Skôr vo svetlejších prevedeniach, cenovo do 500€

Ahoj,

ľahký a skladný verzus aj na zložitejší terén je vždy, vždy, vždy o kompromise. Všetko z toho 100% nikdy nebude, lebo terénny = veľký, ťažší kočík, kvôli odolnosti a stabilite. A k tomu ešte má byť cenovo dostupný, čo sa rovná ďalšie kompromisy, lebo lacnejší kočík = niekde sa šetriť muselo.

Každopádne odporučím Espiro Only. Ten má aj fajn váhu, aj skladnosť a k tomu nafukovacie kolesá, aj keď teda je to nižší kočík.

Espiro Only 2020

Ďalej Joie Versatrax.

Joie Versatrax

A ešte odporučím kuk na nový článok o cenovo dostupnejších kombináciách: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/article/top-10-cenovo-dostupnych-kombinovanych-k-50nh3o/ 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli