Kombinovaný kočík značky Bebetto pre januárové bábätko - ktorý (do 500 eur)?

Zodpovedané
8. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som radu ohľadom kočiara pre januárové bábätko. Najlepšie by bola trojkombinácia (poprípade dvojkombinácia). Cena do 500 Eur. Kočiar budeme skladať do auta. Cestovať autobusom nebudeme. Ktorý kočiar značky Bebetto by ste mi odporučili? Chcela by som aj predlženú striešku.

Vopred ďakujem za radu

Ahoj,

dobrá správa je, že kočíky značky Bebetto všeobecne predĺženou strieškou SÚ vybavené.

Je dobré, že to máme ohraničené cenou, to nám výber zúži. Asi prvým, čo spĺňa cenové kritérium, je model Luca. Aj Nico či luxusnejší Nico Estilo je jednoznačne dobrou voľbou. Aj nový Torino by stál za myšlienku.

Bebetto Luca 2018

Bebetto Nico

Bebetto Nico Estilo Pro

Ak budeš nakladať do auta, tak každý z nich bude skôr robustnejší, väčší a priprav sa na to. Ale zvládnete to, verím (hoc i odňatím kolies). Každopádne by to pre mňa bol signál, že minimálne čím ľahší bude, tým lepšie. Preto by som odporučila Luca asi viac (teda, aj okrem toho, že cena je veľmi fajn a dizajn - taký čistý).

A za mňa - zadováž si určite dvoj- (nie troj-)kombináciu, a adaptéry typu Maxi-Cosi (adaptéry Bebetto - Bobostello Masr sedia aj na autosedačky s úchytmi typu Maxi-Cosi). Jednoznačne je lepšou, ale aj pohodlnejšou voľbou kúpiť ADAC testovanú, bezpečnú autosedačku. Z lacnejších na adaptéry sadne aj značka Joie, alebo kúp Maxi-Cosi po jednom dieťatku z bazáru, ak by to bolo na teba moc peniažkov. Na živote dieťatka sa neoplatí šetriť výhodou ponukou autosedačky k trojkombinácii.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli