Konkurencia Cybex Priam - je u luxusných kombinovaných kočíkovv niečo porovnateľné? Nepotrebujem extra skladnosť a za kvalitu priplatím

Zodpovedané
24. sep 2020

Ahoj Eli,

Myslím, že už som všetko prelúskala a nenašla som odpoveď, tak som sa rozhodla napísať. Mám pre marcové bábätko vyhliadnutý Cybex Priam, ale zdá sa mi ich v poslednom čase strašne veľa, tak hľadám, či je alternatíva, ktorá by mi tiež vyhovovala.

Na Priame mi vyhovuje: nekorýtkové sedenie, úplný ľah, ľahké ovládanie a príjemná jazda, kvalitné materiály, pohodlná priestranná vanička s vetraním, odpruženie (aspoň mierne), dizajn. Nepotrebujem extra skladnosť a som ochotná za kvalitu si priplatiť.

Je nejaký potenciálny konkurent, ktorého som prehliadla? Viem, že rada odporúčaš Emmaljunga, ale ten ma nezaujal dizajnovo.

Ďakujem pekne za radu a prajem pekný deň.

Ahoj,

ak sa ti Priam páči a vyhovuje ti v podstate v každom ohľade - funkčnom i dizajnovom, ja neviem, či by som akurát riešila to, koľko ľudí ho má.

Cybex Priam 3

Od toho predsa má Cybex Priam limitované a iné fashion edície. Ja napríklad tie stretávam podstatne menej (najviac asi Koi, inak opakovane asi žiadnu).
Takú limitku Anna K som ja osobne ešte nestretla a to je jeden z najfarebnejších a najzaujímavejších kočíkov, čo sa poťahov týka, ever. Ak rozpočet nie je problém, tak za mňa predstavuje najlogickejšiu možnosť práve nejaká cool limitka, s ktorou budeš ozaj jedinečná (Karolina Kurkova či Rebellious sú tiež limitky, čo len tak nestretneš).

Ak vyslovene hľadáš niečo, čo ostatní nemajú a pritom je to kvalitné nekorýtko, skús kuk Gesslein FX4 Classic. Obvykle je v predaji s vložnou vaničkou, ale na výber je aj klasická, a odporučím ti si to nakombinovať priamo s predajcom. Okrem klasických, jednofarebných dizajnov ponúka aj farby džungle, ale mne sa páči aj navy modrá s koženými detailmi. A bola aj hadia koža a podobné, ale to už je naozaj o preferenciii a naj je naozaj priamo s predajcom dohodnúť osobne, telefonicky, aké všetky sú na výber a ako sa to dá nakombinovať.

Gesslein FX4 Classic

Jané Kawai mi príde krásny a neopozeraný.

Jané Kawai

Atakisto sú super aj Ocarro či Armadillo Flip XT 3 v nejakých špeciálnych edíciách či rose gold konštrukcii sú mňam.

Mamas&Papas Ocarro

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3

Takže hej, nekorýtko u týchto luxusnejších modelov výber trochu obmedzuje. Ale určite je toho v ponuke dosť. Dosť robia aj luxusnú doplnky (ako fusak a pod.) a verím, že si vyberieš. Aj keby si rovno ostala u tvojej prvej voľby, je dobrá na to, čo chceš. A zvyšok - takisto, je to o tvojej preferencii, ale vybrať sa dá, a vyniknúť tiež 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli