Korýtkové sedenie u športového kočíka - vedie u nás Joolz Day 2, ale hľadáme niečo ľahšie a skladnejšie

Zodpovedané
6. júl 2020

Ahoj Eli,

vyskúšali sme už veľa kočíkov, ale najviac malej pasuje korýtko - má 15 mesiacov, ale najlepšie sa v ňom cíti. Mali sme Joolz Day 2 a Bugaboo Fox - ideál bol pre nás Joolz Day2. Je aj niečo ľahšie a ľahko skladné do auta, ako tieto kočíky z 2-kombinácií? Podmienkou je, aby to bolo korýtko.

Ďakujem ❤️

Ahoj,

Baby Jogger City Premier by bola moja prvá voľba. Korýtko, ale nezvykle priestranné a priestrannejšie ako iné tohto typu a k tomu sa skladá aj so sedadlom na full-size kočík naozaj kompaktne. Jasné, že mini pidi to nebude - to nijaký otočný, korýtkové model nebude. Ale na to, aký je to super a schopná a priestranný kočík je to naozaj dobré, kompaktné skladanie.

Baby Jogger City Premier

Aj Baby Jogger City Select Lux to má v tomto ohľade super. Plus teda ponúka možnosť dvoch sedadiel naraz a sedák je menší… keby si chcela možnosti 😉

Baby Jogger City Select Lux

Okrem toho spomeniem aj Quinny Zapp Flex Plus - krásny, neobvyklý korýtkový kočík s kompaktným skladaním.

Quinny Zapp Flex Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli