Ktorý golfový kočík má dlhú chrbtovú opierku?

Zodpovedané
25. sep 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom golfových kočíkov. Podmienka je, že musí byť vhodný do terénu a mal dlhú chrbtovú opierku.

Teraz mám Bugaboo Buffalo, ktorý už synovi začína byť malý. Kočíky ako Britax B-Ready, Baby Jogger City Premier a Cybex Balios M majú chrbtovú opierku dlhšiu len o pár cm. Rada by som však zainvestovala do kočíku už na dlhšie obdobie.

Sme aktívni ľudia, ktorí radi chodia aj do hôr. Teda potrebujeme kočík, ktorý niečo prejde a nerozpadne sa.

Syn má 14 mesiacov, 13,5 kg, chodí sám 3 mesiace. Kočík však ešte potrebujeme do mesta alebo na celodenné výlety. Dnes sme skúšali aj Britax Go Next a taktiež je chrbtová opierka už na doraz.

Aký golfový kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

dnes už väčšina aktívnych rodičov skôr volí typ plnej rukoväte kočíka, ako golfových. Je to pre lepšiu manévrovateľnosť v teréne.

Veľmi dobrou a kvalitnou investíciou na celé kočíkovacie obdobie a hlavne pre aktívnych rodičov je Thule Urban Glide 2. Tento model znesie dieťa až do 45 kg, ľahko sa s ním manévruje, ide do úplného ľahu, má dlhú striešku, kolesá stvorené pre terén aj s ručnou brzdou. Zároveň je praktický aj do mesta a do kufra auta, kde nezaberie veľa miesta.

Thule Urban Glide 2

Jednoznačne sa investícia oplatí a vráti v podobe spokojnosti nielen rodičov ale aj dieťatka.

Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally