Ktorý je najlepší športový kočík? Joie, Britax, EasyGo alebo Cosatto?

Zodpovedané
7. okt 2019

Dobrý deň,

veľmi pekne prosím o radu pri výbere športiaka.
Zvažujem:
Joie Litetrax 4 Flex (víťaz nemeckého testu)
Britax : buď B-Agile alebo B-Motion 4 Plus,
EasyGo Quantum Air 2019
alebo Cosatto Fly, čo už však je jemne nad limit - ale ak je taký dobrý, tak by som ho zvažovala.

Ahoj,

za mňa, čo sa pomeru cena - výkon týka, je najlepším stredom Joie Litetrax 4 Flex. Čo sa týka pohodlia jazdy i dieťatka, jednoducho mi príde naj.

Joie Litetrax 4 Flex Signature

Britax B-Agile mi príde príliš ako hrkálka, a nízky. B-Motion Plus je zasa ťažký a neohrabaný, s na mňa trochu prišikmým sedením. Ak už Britax, tak jedine nový B-Agile M, a aj to ešte ukáže čas, či je naozaj tak vylepšený.

Britax B-Agile 4

Britax B-Agile M

EasyGo Quantum Air je ťažší, lacnejší, jednoduchý model, čo mi príde v porovnaní s lepšími športovými kočíkmi nie tak dotiahnutý.

EasyGo Quantum Air

A ku Cosatto Fly - nádherný, šikovný. Ale premysli, či ti vyhovuje systém rúčiek - to je podstatné, aby ti to sadlo. Plus kolesá - je to mestský kočík, s tým treba rátať. Ak si s tým ok, vyššia cena stojí za ten krásny dizajn a praktické funkcie. Ak nie, neinvestuj - bude ti to ľúto. Tento kočík je práve z tých modelov, o ktorých musíš byť presvedčená. Je dobrý, ale nie taký, že by ti oči vypadli. Priveľké očakávania by ťa mohli sklamať. Za mňa - Fly - áno, ale ako vravím, musí ti veľmi imponovať.

Cosatto Fly

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli