Ktorý kočík je nízky, malý, ľahký, skladný a má pekný dizajn?

Zodpovedané
22. júl 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť pri výbere kočíka.

Ktoré kočíky (hlboká vanička, ale hlavne športiak) sú nízke, malé, ľahké a skladné s pekným dizajnom?

Na 90% som rozhodnutá pre Joolz Hub+, lebo spĺňa všetko, čo potrebujem. Rada by som si poobzerala aj iné. Poľské kočíky nie.

Vieš ešte poradiť nejaký zaujímavý kočík?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

z tvojho zadania vnímam dôležitosť faktoru tvojej výšky. Predpokladám, že si nižšia a partner o čosi vyšší. A tiež vnímam terén pohybu s kočíkom, že bude mestský.

V tomto prípade odporúčam podobný elegantný mestský model Moon Rocca Edition. Hlboké vaničky majú funkčnými vlastnosťami a aj vnútornými rozmermi totožné. Športové sedadlo má Rocca o pár centimetrov menšie, ale má nafukovacie pneumatiky. Zvládne aj mierny nerovný terén.

Skús si pozrieť aj nedávnu novinku, ktorá pred časom prišla na trh. Je to kočík Easywalker Jimmey, ktorý by ťa mohol zaujať. Má väčšie kolesá, krásny dizajn a priestranné, pohodlné sedadlo, ktoré ponúka dieťaťu pohodlie. Pre kompletné informácie si prečítaj môj článok, kde nájdeš podrobný prehľad jeho funkcií a vlastností.

Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally