Ktorý kočík je vhodný na beh a ľahko ho zložím do auta Volkswagen Up?

Zodpovedané
29. júl 2022

Ahoj,

rada by som si kúpila kvalitný športový kočík na beh (behávam často), ktorý však viem rýchlo kompaktne zložiť aj do môjho malého auta VW Up.

Thule Urban Glide 2 spĺňal všetky moje kritériá, ktoré som na kočík mala, no do svojho auta som ho však ani po vybratí kolies a s pomocou manžela nedostala. Navyše bol poskladaný ťažší a väčší, ako náš klasický kočík Joolz Day+. Ten dostanem nielen do Octavie, ale bez problémov do Upu. Žiaľ, na beh vhodný nie je.

Máš tip na nejaký iný kompaktnejší kočík?

Som útla, nízka, 6-mesačný syn je dlhé bábätko.

Ďakujem

Ahoj,

keďže tvoj rozmer kufra je v celku dosť špecifický. Môžem povedať, že ešte menší ako u môjho auta Citroen C2. Mne sa tam Thule Urban Glide 2 v pohode vošiel. A to som pri ňom mala aj menší nákup.

Ultrakompaktným kočíkom, ktorý by Ti mohol vyhovovať je Cybex Avi. Je to kočík vyvinutý priamo na beh. Po zložení má rozmer (vך×d) 89 × 58,5 × 25 cm.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally