Ktorý kočík má sieťkovanú chrbtovú opierku?

Zodpovedané
22. júl 2022

Ahoj,

googlím už pol dňa, no neviem nájsť športový kočík so sieťkovanou chrbtovou opierkou. Teda okrem Cybex Mios, ale ten má pre nás príliš maličké kolesá.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

podobné sedadlo majú aj otočné, ale o niečo ťažšie modely Muuvo Quick 3.0 a Zopa Quest.

Oproti Cybex Miosu majú väčšie kolesá. Čistými elegantnými líniami a celkovým dizajnom pripomínajú Cybex kočíky.

Novinkou, ktorá nedávno dorazila na trh je Joolz Geo3. Ten má tiež sieťované sedadlo chrbtovej opierky. Väčšie kolesá, krásny dizajn a priestranné sedadlo ponúka dieťaťu pohodlie. Pre kompletné informácie si prečítaj môj článok, kde nájdeš podrobný prehľad jeho funkcií a vlastností, zhrnuté na jednom mieste.

Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally