Ktorý kočík s čo najnižšou cenou má otočnú športovú časť?

Zodpovedané
19. okt 2021

Ahoj,

hľadám športový kočiar, ktorý by mal spĺňať nasledovné kritériá:

  • možnosť dokúpiť a napojiť vaničku,
  • dlhá športová časť,
  • otočná športová časť,
  • možnosť aspoň cez adaptéry napojiť vajíčko s Maxi Cosi,
  • vhodný aj na lesný chodníček,
  • cena čo najnižšia,
  • váhovo čo najvyššie, aby bol pre dlhé dieťatko.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

tvoje zvolené kritéria sú ako oheň a voda, otočné sedadlo - dlhé využitie, cena - terén.

Pozri si model Bomimi Bastien Air. Je to moderný, cenovo dostupný otočný športový kočík. Má nafukovacie kolesá, ktoré ti uľahčia prechádzky aj v náročnejšom teréne.

Bomimi Bastien Air

Pozri si aj model nemeckej značky Hauck Uptown Duo. Je ľahučký, dobre sa s ním manipuluje. Polohovanie až do ľahu a sedadlo s mäkkým polstrovaním. Má veľkú XXL striešku, nákupný košík a poteší aj cena. Potešia aj odpružené kolesá, ktoré zvládnu aj občasní mierny terén ako trávu, štrk, piesok. Jedinou nevýhodou je, že nie je otočný.

Hauck Uptown Duo

Poprípade si ešte pozri značky MamaKiddies, Mamas&Papas alebo Petite&Mars. Verím, že medzi nimi nájdeš svojho kandidáta.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally