Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý kombinovaný kočík je lepší: Espiro Only alebo Lionelo Mari (pre augustové bábätko)?

Zodpovedané
22. máj 2020

Ahoj Eli,

chcela by som sa ťa spýtať, ktorý kočík je podľa teba lepší? Páči sa mi ich cena, vlastnosti, ale aj dizajn oboch. Taktiež by som sa chcela spýtať, či sú vhodné aj na prechádzky po rozbitých chodníkoch, prípadne na lesné cesty - alebo či by si mi nevedela odporučiť aj nejaký iný v podobnej cene. 😊Je pre mňa dôležité, aby bol aj pomerne skladný na občasnú jazdu autom a aby nebol príliš vysoký, keďže meriam 157cm.

Ďakujem krásne.

Ahoj!

Fajn výber! Espiro Only u mňa trošku vedie, lebo je nižší, a aj ľahší, čím ti to, ako nižšej mamičke, uľahčí. Plus nafukovacie kolesá, čo sú možno z pohľadu údržby negatívum, ale z pohľadu nerovností jednoznačné pozitívum. Každopádne oba sú akceptovateľné, a vyslovene chybu modelom Lionelo Mari nespravíš.

Ak by som mala odporučiť ešte niečo iné, poviem Jané Kendo, čo je malý kočík, ale vymyslený presne aj na nerovnosti, každopádne je drahší. A z lacnejších je zasa zaujímavá novinka Baby Design Smooth, ktorý vyniká minimálnym rozmerom (no zároveň má nejaké odpruženie) - je to skôr mestskejší kočík, ale asuper ľahunký a kompaktný.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam, či Instagrame.