Ktorý lacný kočík má dobré kolieska a je vhodný na dovolenku?

Zodpovedané
8. aug 2022

Ahoj,

premýšľame nad naozaj cenovo dostupným, ľahkým a skladným kočíkom na dovolenku. Ako hlavný kočík máme Britax Go. Je to tank, ja ho milujem. Už ho mám pre druhé dieťa.

Lenže ideme na dovolenku autom, berieme vozík Fuxtec, aby sa aj staršia mohla voziť + spať na pláži. Tým pádom Britax Go nebudeme brať.

Rozmýšľam, že ak pôjdeme niekam do mesta na zmrzku a nebudeme asi brať vozík, tak by sa nám hodil malý spratný kočík.

Moja predstava:

  • dlhá strieška (tá mi chýba pri Go),
  • kolieska, ktoré vydržia obrubníky a výmole na chodníkoch,
  • čo najnižšia cena, pokojne aj bazárový, ale teda nie úplne golfovú hrkálku.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

pozri si model Bomimi Popy. Je to cenovo dostupný model a poslúži Tvojmu účelu využitia.

Prípadne podobný model MoMi Estelle, alebo jeho bratský model MoMi Ofra. Je o čosi väčší a zvláda až 22 kg zaťaženie sedadla dieťaťom.

Prípadne si skús pozieť o čosi drahší a kvalitnejší golfový kočík Cybex Libelle.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally