Ktorý neotočný športový kočík je nekorýtkový a má dlhú striešku?

Zodpovedané
29. júl 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre 8-mesačnú dcérku, ktorý môže byť už aj neotočný. Najlepšie nekorýtkový. Musí mať aj dobrý nánožník, ktorý sa dá reálne aj používať. Plus dlhú striešku. Chcem, aby v zime zvládol trochu snehu v meste a najmä, aby jej tam nefúkalo pri spánku a zmestila sa aj s fusakom pohodlne. Kľudne môže byť aj bazárový.

Ktorý kočík spĺňa to, čo hľadám?

Ďakujem

Ahoj,

z Tvojich požiadaviek mi najlepšou voľbou vychádza Petite&Mars Street+. Môžeš si kúpiť s označením Air v názve. To znamená, že má nakukovacie kolesá. Je obľúbený u mamičiek, plne uzavretý, priestranný, sklopiteľný do ľahu. Nánožník je funkčný. A navyše vychádza v stále dizajnovejších limitkách striešok.

Podobným modelom je neodpružený Valco Baby Snap 4. Je cenovo dostupný, čo poznať na kvalite materiálov. Je však priestranný a úzky zároveň. Ak Ti nevadí chýbajúce odpruženie, tak pre rovné chodníky mesta je skvelý kandidát.

Neotočným model Espiro Sonic Air je tiež veľmi dobrým kandidátom. Má dvojité odpruženie všetkých štyroch nafukovacích kolies. Je ľahký, s nosnosťou 22 kg. Má veľkú striešku.

Veľmi dobrým modelom je bazárový Venicci Tinum 2.0. Je o čosi drahší, ale kvalitou neporovnateľný. Má až trojité odpruženie kolies.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally