Ktorý otočný korýtkový kočík má polohovanie nožičiek?

Zodpovedané
13. aug 2021

Ahoj,

hľadám športový otočný kočík s korýtkovým sedením a zároveň s polohovaním nožičiek. Drobec neznesie korýtko kvôli visiacim nožičkám, ale ani klasický sed. V tom sa zase aj napriek podložke šmýka.

Aký kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

takýchto modelov je na trhu hroooozne veľa.

Chýbajú mi aspoň základné, dosť dôležité parametre: terén, maximálna nosnosť dieťaťa. Pri otočných však musíš byť tolerantná, väčšina znesie menšiu nosnosť; vek dieťaťa, cena.

Ja sama som napríklad majiteľkou 3v1, otočného, korýtkového športiaka Concord Neo s polohovaním nožičiek. Je to typ kočíka do mierneho terénu (zvládol aj výstup na Čachtický hrad), spratný do auta s maximálnou nosnosťou 15 kg.

Concord Neo

Nechcem strieľať úplne naslepo. Dúfam, že ma chápeš a napíšeš opäť novú otázku z konkrétnejšími parametrami, ktoré by mal tvoj model kočíka spĺňať 😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally