Ktorý otočný športový kočík je vhodný pre vyšších rodičov?

Zodpovedané
18. aug 2021

Ahoj,

hľadám športový kočík pre ročného synčeka. Sme vyšší rodičia (174 a 188 cm), čiže aby bol s teleskopickou rukoväťou a otočný v oboch smeroch.
Nafukovacie kolieska, odpružený, vhodný do terénu (Bratislavské mestské chodníky s obrovskými prasklinami), ale aby sa aj zmestil do výťahu, pritom priestranný aj pre väčšie bábo. A aby sa v zime zmestil do neho aj fusak. Plusom sú doplnky na madlo a rukoväť z hnedej ekokože, plus predĺžená strieška. Chcem, aby sa dal dať do úplného ľahu, nech nehŕka. Nemal by vŕzgať a chcem, aby bol pekný, štýlový, mal aj nákupný kočík.
Cena od 300 do cca 500 eur.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

skús sa pozrieť na nižšie uvedené linky. Na takéto podobné otázky som už odpovedala.

https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally