Ktorý športový kočík ide do úplného ľahu a je vhodný do terénu?

Zodpovedané
3. sep 2021

Ahoj,

staviame dom na dedine a podľa mňa ešte pár rokov nebudeme mať len poľnú cestu k domu. Tiež často chodíme do prírody, takže pozeráme po športovom kočíku.
Požiadavky:

  • nech zvládne terén,
  • nech sa dá nasadiť na konštrukciu aj vaničku,
  • aby išiel do úplného ľahu.

Pozerali sme Cybex Talos S, Britax B Motion a Jane Crosswalk.

Aký je Tvoj názor?

Ďakujem

Ahoj,

pri výbere Jané Crosswalk a Cybex Talos S Lux by som bola opatrná. Sú to skvelé kočíky ale nepatria svojou váhou cca15 kg práve k najľahším ani priestorovo skladnejším.

Jané Crosswalk

Cybex Talos S Lux 2020

Za to Britax B-Motion 4 je citeľne ľahší a skladnejší. No jeho nevýhodou je, že má neotočnú športovú časť.

Britax B-Motion 4

Skús si pozrieť novinku Easywalker Harvey 3 s vynovenými a väčšími kolesami pre terén alebo Easywalker Harvey 2. Mohli by ťa očariť a prekvapiť svojou funkčnosťou.

Easywalker Harvey3

Easywalker Harvey2

Držím ti palce pri výbere, nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj profil, aby si sa dozvedela o novinkách a nechala sa inšpirovať.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally