Ktorý športový kočík je skladný a zvládne aj mierny terén?

Zodpovedané
23. aug 2021

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý sa dá pekne zložiť do menšieho auta. Chcem, aby nebol veľmi ťažký a nec zvládne aj mierny terén a poriadne rozbité chodníky. A aby nehrkal. Úplne do terénu nemusí byť, taký máme. Ideálne ak by sa dal dať do úplného ľahu a mal dlhú striešku.

Páči sa nám Joie Literax 4 air a Joie Mytrax, ale rozmýšľali sme aj nad Britaxom.

Ktorý je lepší?

Prípadne aj z iných značiek.

Ďakujem

Ahoj,

pri výbere by som určite zohľadnila terén a ten s plastovými kolesami Joie Litetrax 4, ktoré dosť počuť, asi na ten tvoj, nie je dobrým riešením. Naopak jeho kolega joie Mytrax, s pneumatikami plnenými gumou je. No na druhej strane pripomínam nevýhodu, že jeho športová časť nie je otočná.

Joie Litetrax 4

Joie Mytrax

Ak teda nie je podmienkou otočné sedadlo, tak od Britaxu jednoznačne Britax B Motion 4 alebo Britax B Motion 4 Plus aj keď najľahšie nie sú. Presahujú 10 kg, no v skladnosti potešia.

Britax B-Motion 4

Britax B-Motion 4 Plus

Ak budeš kočík využívať iba občasne v meste, ako jeden z viacerých kočíkov tak do poručujem lacnejší Baby Design Look Air. Je ľahký, spratný do auta, kolesá na rozbité chodníky, ktoré nehrkajú a poteší aj veľká strieška.

Baby Design Look Air

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally