Ktorý športový kočík má dobré odpruženie kolies, štýlový dizajn, je vhodný aj do terénu a ide až do úplného ľahu?

Zodpovedané
15. aug 2022

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom športového kočíka pre dievčatko. Momentálne máme Bugaboo Fox 2 a prechádzame na športovú časť. Fox nám vyhovuje vlastnosťami ako odpruženie kolies, váha kočíka, štýlový dizajn, vhodnosť aj do terénu, výška kočíka. Manžel má 190 cm. Nevyhovuje nám len korýtkové sedenie.

Ktorý športový kočík má vlastnosti ako Fox a je možné dať ho do úplného ľahu?

Nie Valco a tomu podobné tipy.

Ďakujem

Ahoj,

podobným modelom kočíka je Venicci Tinum 2.0. Jeho sedadlo má možnosť úplného ľahu. Navyše patrí do kategórie veľmi praktického, skladného, cestovného kočíka. Nosnosť sedadla je 22 kg a so svojou váhou 12 kg patrí k tým ľahším. Odpruženie a kolesá má rovnaké ako Tvoj kočík Bugaboo Fox 2.

Ako druhú možnosť vidím novinku, ktorú si dokážeš vyskladať sama. Je to model Hauck Walk N Care. Nedávno som o ňom napísala aj podrobný článok, ktorý si môžeš prečítať. Je výnimočný svojím výškovo nastaviteľným sedadlom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally