Kupovať kočík v PL - Nowy Sacz - z obchodu (nie na trhu)?

Zodpovedané
12. aug 2019

Chcela by som vedieť, či sa oplatí ísť pre kočík do Noweho Saczu? Viete mi napísať konkrétne, koľko vás vyjde kočík a v ktorom obchode? Oplatí sa to ešte, alebo sú ceny porovnateľné ako u nás? Nechceme kočík kupovať na trhu, iba v obchode. Prípadne ak máte skúsenosti s nejakým PL e-shopom, budem rada ak napíšete.

Ďakujem 😉

Ahoj,

v Poľsku, či už v Nowom Saczy, alebo iných mestách (obľúbený je napríklad Nowy Targ, obchod - mimo iné - Baby Boo) sú ceny hlavne lepších značiek veľmi porovnateľné. To nájdeš aj za menej sú dvoj a trojkombinácie lacnejších značiek, ktoré netreba vyvážať. Ono to stojí za to jedine v prípade, ak hľadáš najmä veľkú vaničku a celkovo kočík “na začiatok”, ktorý neskôr radšej vymeníš za lepší, ľahší a spratnejší športiak.

A tiež by som zvážila aj fakt, či bývaš k PL blízko - lebo ak tam musíš dlhšie cestovať, treba vziať do úvahu aj benzín, ktorý minieš, plus ak sa stane čosi, čo treba reklamovať - čas a ďalšia cesta tam a späť (2x), ktorá tiež čosi stojí. Ja osobne by som v Poľsku kočík nekupovala mimo faktu, že by som to mala na skok, alebo že by som sa tam chystala aj mimo toho. Totiž, ak si trošku vyhliadneš akcie a výhodné ponuky plus nejaké registračné zľavy), alebo sa dohodneš v kamennej predajni na zľavnení z pôvodnej ceny, aj u nás sa dajú kočíky zohnať aj veľmi výhodne ("za pár šupiek").

Z eshopov môžem spomenúť fajn: https://www.bobowozki.com.pl, https://dino.sklep.pl/nowy/, https://www.urwis.pl.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli