Lacnejší kompaktný športový kočík aj pre staršie a tažšie dieťa, niečo na štýl GB Qbit+

Zodpovedané
16. okt 2019

Hľadám kočík, ktorý sa aspoň priblíži k vlastnostiam GB Qbit Plus, ale v nižšej cenovej kategórii. Hlavné požiadavky sú kompaktnosť - nakoľko pri 5 deťoch nemám v 7 miestnom aute moc miesta na typické golfové kočíky, potom polohovateľná chrbtová opierka (až do ľahu resp. skoro do ľahu), vyššia nosnosť a možnosť nastavenia pásov aj pre vyššie dieťa (cca 4ročné, 20kg).

Mám starý model GB Pockit, ale žiaľ pri 20mesačnej dcérke s pohybovým postihnutím mi nevyhovuje a potrebuje to vymakanejšiu alternatívu v štýle "veľa muziky za málo peňazí" ☺.

Ďakujem

Ahoj,

na jednu vec chcem upozorniť. Čím lacnejší super kompaktný športový kočík bude, tým viac rátaj s tým, že ako sa šetrilo, bude buď menej priestranný, hrkálkovejší, alebo jednoducho v niečom slabší. Tak je mi zaťažko povedať vhodnú altenatívu ku GB-čkam, lebo sa bojím, že budeš sklamaná. Každopádne, ak musí byť lacnejší, najmä toho priestoru a 20 kg nosnosti sa obávam. Príde mi to trochu nereálne.

Gesslein S8 Buggy, prípadne možno taký Coto Baby Riva (je do 18 kg) by ušiel.

Gesslein S8 Buggy

Coto Baby Riva

A ak ti Qbit+ vyhovuje, možno by stálo za to pozrieť aj bazárovú ponuku.
City Mini Zip z bazáriku mi tiež príde ako fajn nápad.

GB Qbit+ All-Terrain

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli