Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Inglesina Quid je vynikajúcou voľbou ako z pohľadu váhy, tak aj z pohľadu fakt mini rozmerov po zložení. Myslím si, že super voľba, a aj štýlová. Za mňa áno - aj keď, podľa recenzií mamičiek skôr pre menšie dieťa, lebo s veľkým sa ti môže stať, že bude manévrovanie podstatne ťažšie. Čo teda s 14kg dcérkou bude asi v tomto prípade tak - takže pozrime aj na ostatné modely.

Cybex Eezy S je dobrý kočík, s veľmi fajn výškou chrbtovej opierky a celkovo s dobrou funkčnosťou. Ja by som v tomto prípade určite radšej volila Cybex Eezy S+ - veľkosť kolies manipulácii s kočíkom veľmi napomáha. Inak veľmi dobrá, praktická voľba, aj pre 14kg dcérku by som ho akceptovala. Látky sú podľa mňa ok, zodpovedajúce - a veľmi by som sa nimi netrápila.

Baby Monsters Kuki je skvelá a dostupná možnosť - veľmi da mi páči kompaktnosť skladania (dokonca aj dvojičkovskej verzie Kuki Twin). Problémom tu by však mohla byť kratšia chrbtová opierka, čo ho robí vhodnejším buď pre drobnejšie či mladšie deti, alebo teda len na prevážanie - sedenie, možno aj nie s kompletne opretou hlavou v neskoršom období nie moc rátať na pohodlné spanie starších (čo teda ani nevyžaduješ, ale stále to môže byť s väčším dieťatkom problém).

Ja osobne by som jednoznačne do výberu zaradila aj svojho favorita v tejto kategórii - GB Qbit+ All-City. Cena v súvislosti s dizajnom, funkciami a skladnosťou mi tu príde v asi najlepšom pomere. A nedá mi nespomenúť aj Ergobaby Metro, čo je jazdne aj priestorovo tiež veľmi vydarený model.