Ľahký kočík pre nízku mamičku, vhodný na rozbité chodníky

Zodpovedané
16. sep 2019

Dobrý deň,

budem rodiť v marci. Mám výšku 151 cm. Poradíte mi vhodný kombinovaný kočík , ktorý je naozaj ľahký, s nízkou konštrukciou, vhodný na rozbité chodníky, s vajíčkom, a nie drahý.

Ďakujem pekne

Ahoj,

z nižších kočíkov spomeniem v prvom rade značku Cam.

Taký Dinamico Up je veľmi fajn, aj keď predné kolesá veľmi terénne nie sú.

Cam Dinamico Up

Ďalej by som pozrela aj na značku Mutsy - ďalšie nižšie kočíky, príjemné na jazdenie, plus väčšie kolesá sú vhodné aj na spomínané rozbité chodníky. Taký dostupnejší je z nich najskôr model Evo.

Mutsy Evo

Ak je na rozbité chodníky a celkovo horšie povrchy dôraz, odporučím z cenovo dostupnejších aj Kinderkraft Prime 2019 - nie je to najmenší kočík, ale na svoj typ má fajn váhu (12 kg), nie je z najvyšších, a teda praskliny vďaka veľkým nafukovacím kolesám prekonáte podstatne pohodlnejšie.

Kinderkraft Prime 2019

Autosedačku - vajíčko si voliteľne vyberáš a naklikneš na všetky spomínané kočíky.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli