Ľahký, skladný športový kočík s vysokou nosnosťou, čo môžem voziť v aute..?

Zodpovedané
4. aug 2020

Dobrý deň,

Chcela by som kúpiť pre dieťa športový kočík vhodný na cestovanie, ľahký, dobre skladný, odpružený, s nosnosťou do cca 22 kg. Teraz mám Cybex Priam, ale hľadám niečo, čo môžem nosiť stále v aute a ľahko sa s ním manipuluje jednou rukou.

Ďakujem.

Ahoj,

ak si s tvojím Cybex Priam spokojná, určite by som pri tejto značke ostala, lebo ponúka jeden z top cestovnýxch kočíkov, čo aktuálne dostať - Cybex Eezy S+2. Malý veľký kočík s dobrými kolesmi a kopou priestoru, ale zároveň ľahký a skladný. Nosnosť je tam 22 kg, presne ako si chcela.

S požiadavkami, ktoré máš, ani veľmi nemáš čo iné lepšie vybrať. Aj jazdne je Eezy S+2 fakt príjemný, kľudne aj na jednu ruku.

Cybex Priam 3

Cybex Eezy S+²

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli