Ľahký športový kočík na leto do 200/250€ - aj na lesné cestičky?

Zodpovedané
17. jan 2020

Dobrý deň,

hľadám ľahký športový kočík na leto a dovolenku k moru do 200-250€, dcérka bude mat v máji rok. Dôležité je, aby mal XXL striešku proti slniečku a mohol sa polohovať do ľahu na spanie.

Páči sa mi Kinderkraft Grande 2020, Petite&Mars Street a G-Mini Move.. Ale u všetkých mi troška vadia tie penové kolieska, nakoľko chodíme na prechádzky aj po lesných cestičkách.. Momentálne máme Britax B-Motion, ale je ťažký. Ktorý podľa Vás by bol najlepšia voľba, prípadne aký iný by ste mi poradili?

Ahoj,

ak plánuješ skutočne aj lesné cestičky, určite nie sú menšie penové kolesá najšťastnejším riešením.

Skôr pneumatiky, nafukovacie či penou plnené, prípadne kolesá plne gumené urobia veľký rozdiel.

Pozerala by som (v tejto cenovej kategórii) Lionelo Annet Tour. Prípadne ľahší, no drahší Baby Jogger City Mini GT2 - čo by bola asi najideálnejšia voľba. Bazárová Baby Jogger City Mini GT jednotka plus došité polohovanie nôh by bolo lacnejšie riešenie s rovnako dobrým výsledkom.

Lionelo Annet Tour

Baby Jogger City Mini GT2

Baby Jogger City Mini GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli