Ľahký športový kočík na leto pre jeden a pol ročného

Zodpovedané
15. apr 2019

Potrebovala by som radu, lebo sa neviem rozhodnúť - aký letný športový kočík pre 1,5ročné dieta, ktoré chodí samo, ale ak sa unaví, rád si posedí v kočíku...
Moji favoriti sú:
Cybex Eezy S+
Babyzen Yoyo

...sú ešte dáke takéhoto typu? Pripadne ktorý z týchto dvoch?

Ďakujem 🙏🏼☺️

Ahoj,

ide o ultraskladný mestský kočík, pôvodne vyvinutý na cestovanie. Záleží teda, či sa orientujeme na kvalitu prevedenia (a tým pádom sa navýši cena), alebo hľadáme kočík čo najlacnejší.

Tvoj výber mne osobne ukazuje, že hľadáš kočík praktický, cena až tak nerozhoduje. Veľa predajcov i používateľov ti ešte stále, aj pri tom množstve výberu v tejto kategórii povie, že prvý takto skladný športiak - Babyzen Yoyo - je stále najlepšou voľbou. Je pravda, že je to odolný kočík s výbornou ovládateľnosťou a praktickým dizajnom. Mojou osobnou výtkou tohto modelu by bola trochu kratšia chrbtová opierka.

Babyzen Yoyo

A preto sa mi Cybex Eezy S+ páči o čosi viac. Takisto mi na Cybexe vyhovujú väčšie kolesá a o čosi dlhšia strieška. Z týchto dvoch by som si asi napriek všetkému vybrala tým pádom Cybex. Ale ani jeden z nich nie je zlou voľbou, samozrejme s prihliadnutím na to, o aký kočík sa jedná. Jednoznačne to nie je tereňák či kočík na 24/7 off-road.

Cybex Eezy S+

Z iných slušných kočíkov v tejto kategórii ti na inšpiráciu spomeniem Easywalker Buggy XS, Jané Rocket, Babystyle Oyster Atom prípadne Mee-go Trio.

Easywalker Buggy XS

Jané Rocket

Babystyle Oyster Atom

Mee-go Trio

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli