Malý a skladný, ale naozaj kvalitný a odpružený športový kočík - existuje taký vôbec?

Zodpovedané
7. aug 2020

Ahoj,

chcela by som kupit nejaky naozaj kvalitny spprtovy odpruzeny kocik, maly skladny - je vobec nieco take v ponuke na trhu ? Mala som Bomimi Bastien Air - super kocik, len velky do auta.

Dakujem za odpoved. Kristina

Ahoj,

pravda je taká, že 100% splniteľný tento požiadavok NIE JE. Ak je kočík malý a skladný do auta, vyslovene viacej odpružený a ultra kvalitný do terénu nebude. Najlepším možným kompromisom každopádne ostáva Baby Jogger City Mini GT2. Na to, ako dokáže prejsť aj terén (je tam odpruženie, tlmí nárazy dobre, ale hojdavé nečakaj), tak je naozaj rýchlo a kompaktne spratný. Nič menšie, čo je nejak ultra odpružené, nečakaj.

Baby Jogger City Mini GT2

Možno kuk na Cybex Eezy S+2. To je vcelku odpružený malý kočík - vyslovene nie je terénny, ale kde čo prejde aj ten.

Cybex Eezy S+²

A ešte jeden malý dodatok - ak chceš kvalitu skombinovanú s kompaktnosťou, rátaj s vyššou cenou. Hocčo kompaktné a lacné na teréne proste postupne rozbiješ/rozhegáš/znehodnotíš.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli