Mamas&Papas Armadillo vs. Armadillo XT - ktorý športový kočík je menší, lepší? A v porovnaní s Valco Snap 4?

Zodpovedané
19. okt 2020

Eli ahoj,

riesim kocik Armadillo vs. Armadillo XT. Mam jeden XT vyhliadnuty, ale zda sa mi, ze Armadillo je po zlozeni mensi - co som pozerala rozmery na MK? A ako je na tom Valco Snap 4?

Zhanam kocik do auta, ktory ma mensi kufor... Potrebujem kocik, ale aby som tam mohla dat este aspon tasku... Pouzivam Jane Kawai a ten po zlozeni zabera naozaj dost miesta. Preto zhanam kocik do auta.

Ahoj,

Mamas&Papas Armadillo XT je o čosi väčší, ale nie je to veľký a výrazný rozdiel. Za to však je výrazným rozdielom, že má o čosi lepšie kolesá a koženkovú a nastaviteľnú rukoväť. Toto vnímam ako podstatný rozdiel, lebo sa zvýši komfort jazdy, ako aj komfort tlačenia (samotné Armadillo je mne osobne napr. nízke rúčkou). Takže toto by som brala do úvahy pri rozhodovaní, lebo za mňa je XT proste lepší - novší kočík, aj keď stále pomerne mestský.

Mamas&Papas Armadillo XT

Valco Snap s klasickými kolieskami je úplne bez odpruženia a naviac s omnoho kratšou ložnou plochou. Na rýchle nenáročné presuny je absolútne ok, ale inak to určite nie je lepší kočík. A po zložení je z nich najväčší.

Valco Baby Snap 4

Na všetky vymenované môžeš dať tašku, ale vzhľadom na ich nižšiu váhu by som to nepreháňala. Nemala by byť priveľká ani X-kilogramami napchatá. Také základné veci pre dieťa ale samozrejme v taške každý z nich zvládne.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli