Moskytiéra k športovému kočíku Britax B-Motion 4 Plus - aká sadne?

Zodpovedané
30. jún 2020

Dobrý deň,

prosím Vás o radu, akú moskytiéru kúpiť na kočík Britax B-Motion 4 Plus? Originál k nemu som nenašla.

Ďakujem 😊

Ahoj,

na Britax B-Motion 4 Plus by som dala v podstate akúkoľvek univerzálnu moskytiéru. Prvá taká by bola z DM-ky, majú ju pod značkou Babylove v bielej alebo tmavej. Z takých luxusnejších odporučím Elodie Details.

Britax B-Motion 4 Plus

Sadne ale aj iná, napr. Emitex a pod. Dá sa dobre zohnať a ak nájdeš aj predávajúci v tvojej blízkosti, poprípade odskúšať. Odskúšať odporučím (aj v obchode) v takom prípade, že by si vybrala nejaké špecifické s clonami a tak podobne.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli