Na ktorý kočík sa dá pripnúť autosedačka Bexa Kite?

Zodpovedané
11. máj 2021

Dobrý deň,

máme autosedačku Bexa Kite.

Na ktorý kočík sa dá pripnúť autosedačka Bexa Kite?

Teda okrem kočíku Bexa. S vajíčkom sme spokojní a nechceme meniť. Potrebujeme len hlboký kočík a v čisto čiernej farbe. Bexa také neponúka.

Ďakujem

Dobrý deň,

ospravedlňujem sa, ale naša firma s touto značkou bohužiaľ nespolupracuje, takže tento model nepoznám.

A však vzhľadom na to, že väčšina autosedačiek, ktoré sa vyrábajú ku kočíkom sú kompatibilné len z danou značkou. Myslím si, že v tomto prípade to nebude inak.

S pozdravom
Kociky,sk