Náhradná brzda na Valco Baby Snap 4 Sport - kde kúpiť? Trhá sa nám lanko

Zodpovedané
25. nov 2020

Dobrý deň prosím,

trhá sa nám lanko na kočíku Valco Baby Snap 4 Sport a budeme potrebovať teda náhradnú. No netuším, kde by sa to dalo kúpiť ci objednať - vedeli by ste prosím poradiť, kde sa to dá kúpiť?

Ďakujem veľmi pekne
Veronika

Ahoj,

takýto komponent len tak bežne nezohnať vo voľnom predaji. Na tvoj Valco Snap Sport bude treba súčiastku ako brzdu, resp. brzdové lanko objednávať od oficiálneho distribútora/servisu. Alebo ho ideálne dať vymeniť, ak by si si nebola istá, ako na to. Ale nemal by to byť taký problém.

Valco Baby Snap 4 Sport

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli