Nahradné kolesá na Moon ReSea - dajú sa kúpiť? A aká je pamäťová podložka CuddleCo Comfi-Cush?

Zodpovedané
4. nov 2019

Dobrý deň.

Chcem sa opýtať, či existujú nafukovacie alebo penové kolesá, ktore by boli kompatibilné s kočiarom Moon ReSea - a ak áno, tak aké.

A ešte sa chcem opýtať, aký máte názor na podložku z pamäťovej peny CuddleCo Comfi-Cush - chcem si ju kupiť, len neviem, či bude dobrá.

Budem rada, ak mi poradite.
Veľká vdaka.

Ahoj,

samostatné kolesá na Moon ReSea sa, žiaľ, nepredávajú - ani klasické, ktoré má originálne, ani nijaké iné špeciálne nafukovacie. Teoreticky b niečo z podobných modelov mohlo sadnúť, ale nie je to ani testované a ani nie sú dostupné online sety takých kolies z podobných modelov. Takže si veľmi nepomôžeš, len tak objednať to nejde.

Ak sú ale veľmi zničené/poškodené/niečo sa ti s nimi stalo, že potrebuješ nutne vymeniť, kontaktovala by som predajcov tejto značky a typu (telefonicky, mailom a pod.), či by ti náhradný diel nevedeli doobjednať (alebo môžeš, v angličtine či nemčine, skúsiť priamo výrobcu: service@moon-buggy.com

Moon ReSea

Čo sa CuddleCo Comfi Cush podložky týka - za mňa môže byť. Pekná pamäťová pena je pohodlná a priedušná, cena je tiež priaznivá a na túto značku sú celkovo dobré ohlasy. A tento typ dokonca veľmi pekne sedí do kočíkov podobných tvarom, ako je aj tvoj Moon ReSea. Z môjho pohľadu dobrý výber podložky.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli