Náhradné koleso na Bebetto Nico, kde kúpiť?

Zodpovedané
29. apr 2019

Dobrý večer,

kde sa dá kúpiť náhradné koleso na Bebetto Nico?

Ahoj,

ak potrebuješ nové kolesá na Bebetto Nico záleží, či kvôli defektu. Vtedy odporúčam cykloshop a vymeniť dušu (je to asi aj lacnejšie), alebo celé kolesá vrátane jeho konštrukcie.
Vtedy je dobré sa obrátiť na distribútora (predajcu) tohto modelu v tvojom okolí, ktorý by ti ho mal vedieť objednať.
Mimo toho, konkrétna predajňa, kde som náhradné diely (i kolesá) na tento model videla, je napríklad eshop babyplace.

Bebetto Nico

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli