Náhradné (predné) kolesá na Cam Dinamico Up 2018 - kde zohnať?

Zodpovedané
9. okt 2020

Dobrý deň, p. Eli.

Poprosím Vás o radu kde, môžem kúpiť náhradné penové /predné/ kolesá na Cam Dinamico Up 2018? Pozerala som už rôzne stránky a nič nebolo.

Ďakujem Erika.

Ahoj,

bežne voľne dostupné predné kolesá na kočík Cam Dinamico Up nenájdeš/nezakúpiš. Je nutné to riešiť po kontakte s predajcom/dstribútorom, ktorý tento model/značku predáva. On to bude od výrobcu objednávať ako náhradný diel. Skúsila by som shopy ako Buggies, Aladdin, Mravcek. Skontaktuj sa s nimi a poraď sa o možnostiach.

Cam Dinamico Up

Druhou možnosťou by potom bolo napísať priamo výrobcovi/značke a tí ti buď pomôžu/dopošlú priamo “sťažnosti” na ich produkt, ktorý sa zničil (nezabudni fotodokumentáciu). Alebo ťa minimálne nasmerujú, koho skontaktovať pre doobjednanie tohto dielu. Bude tam ale treba angličtinu. https://www.camspa.it/en/contacts

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli