Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nahradný brzdový diel na kolesá Camarelo Eos

Zodpovedané
27. júl 2019

Ahoj Eli,

vies mi pls poradit,ci sa da kupit len brzdovy diel na kolesa sportoveho kocika Camarelo Eos? Tato cast je vydrata a kocik dobre nebrzdi.. nie je nutne kvoli tomu kupovat cele kolesa,to by sa mi ani neoplatilo... prip. mozno je to nejaky univerzalny kus. Kde take nieco zohnat?
Pripajam foto, co mam na mysli... len tu ciernu plastovu cast.

Dakujem.

Ahoj!

Mrzí ma to, ale tento diel samostatný len tak nezoženieš - jednoducho sa nepredáva. Ak ho na svojom Camarelo Eos nutne potrebuješ vymeniť, nemáš priveľa možnosť. V prvom rade by som skúsila kontaktovať predajňu, v ktorej si ho kúpila - či už ako záručnú opravu (ak by náhodou bol ešte v záruke), alebo ako pozáručnú opravu - servis. Možno by to vedeli vymeniť alebo doobjednať. Ak nevieš, kde bol kúpený, obráť sa s problémom na predajcov tohto modelu v tvojom okolí, alebo aj ďalej (emailom).

Pravdepodovnejšia však, žiaľ, bude asi výmena celého kolesa (obvykle to vyjde okolo 20-30 eur, môže byť aj menej - to už ti prezradí predajca).

Okrem toho môžeš skúsiť kontaktovať aj priamo výrobcu. Možno ti diel zašle za minimálny poplatok, alebo len tak, z dobrej vôle.

Posledným z riešení, ktoré by som vyskúšala, by bolo prelúskanie bazárových ponúk, či niekto tento konkrétny model nepredáva na diely za pár eur. Malá pravdepodobnosť, ale stojí za to vyskúšať - nikdy nevieš.

Držím palce!


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam, či Instagrame.