Náhradný košík na Cybex Priam - v tom našom je diera. Dá sa kúpiť?

Zodpovedané
8. jan 2021

Dobrý deň,

ja by som sa chcela opýtať, či sa dá ako náhradný diel niekde kúpiť spodný “nákupný” košík na Cybex Priam? Neviem sa nikde k tomu dopatráť.

Stalo sa nám, že kočík ostal v garáži a pravdepodobne v nej bola myš - a na druhý deň sme si našli dieru v košíku. Chceli sme to dať aspoň nejak na oko spraviť, ale ani krajčírka sa nevie k tomu miestu dostať a opraviť nám to.

Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

určite by sa mal dať doobjednať ako náhradný diel. Košík sa dá kúpiť od výrobcu aj samostatne a každý predajca by ti ho za poplatok ako náhradný diel mal vedieť doobjednať.

A čo sa krajčírky týka, mala by to vedieť zašiť/ušiť nový podľa starého takisto. Najprv ho ale budeš musieť dať dole z konštrukcie (na začiatku je inštalačný návod, naopak sa tu musí dať tiež https://i00.eu/file/1/30862-priam-frame-manual.pdf).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli