Názor na kočíky značky Peg-Pérego?

Zodpovedané
Kočíky Peg-Pérego
14. okt 2019

Aký máte názor na kočiare značky Peg-Pérego?

Ďakujem

Ahoj!

Kočíky značky Peg-Pérego majú rôzne modely, a tak je ťažko názor vtesnať úplne všeobecne. Skúsim to trošku rozdeliť.

Čo sa týka rady Book, tam nie som tak úplne spokojná. Je to veľmi podarený nápad - ako systém skladania, tak aj dizajn, ložiskové kolesá dobrej veľkosti… A ten košík, ktorým sú vybavené! Ale celkové prevedenie je také - no, kočíky sú to, napriek claimovanému odpruženiu, tvrdšie, vôbec nie do terénu. Mnoho mamičiek ich, najmä po čase - kedy sa konštrukcia uvoľní, v krajnejších prípadoch aj rozhegá - označuje ako hrkálky. Je pravda, že ak s nimi nenarábaš s citom, bude to na nich cítiť. Rovnako sedák nie je z najpriestrannejších, aj keď sa mi ako priestranný javí (javil). Za mňa - tie kočíky skôr nie ako áno - nie preto, že by boli zlé, ale že u iných značiek a typovo podobných modelov mi príde, že budú buď lepšie, alebo za lepšiu cenu (a teda Book-y sa mi preto zdajú prekonané).

Čo sa klasických, retro modelov na konštrukcii Classico - sú to veľmi obľúbené, a pohodlné modely - tu sa určite nepomýliš a kľudne túto značku zvoľ.

U ľahkých športiakov golfiek som na pomedzí - sú aj podarené, aj nie. Chybu isto neurobíš, ak potrebuješ maličký, kompaktný model a vyberieš Pliko mini. Tak mu celkom v šikovnosti sekunduje.

Inak sú to aj s inými golfkami porovnateľné modely, ktoré ponúkajú mimoriadne polstrovanie a pre dieťa sú pohodlné - ale inak už začínajú chýbať nejaké vynovenia, zdá sa mi… preto často vyššia cena u PP golfiek pôsobí nadhodnotene. Ale ak nájdeš dobrú cenovú ponuku, prečo nie.

A nový Ypsi… páči sa mi. Mohol by byť ešte menší po zložení, ale dizajnovo je podarený.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam, či Instagrame.