Názor na kombinovaný kočík Camarelo Q12

Zodpovedané
16. jan 2020

Prosím ťa, čo povieš na Camarelo Q12?

Ahoj,

Camarelo Q12 je veľmi, ale veľmi lacný kombinovaný kočík pre absolútne nenáročných rodičov.

Ak vyslovene potrebuješ niečo, čo ťa po dedine alebo inak horšom teréne prepraví s bábom, kočík neplánuješ často nakladať, ani s ním cestovať - ok. Ale rátaj, že je to ťažší model, neskladný a celkovo taký ťažkopádny - jednoducho pre len základné používanie, bez dizajnových či špeciálnych praktických funkcií naviac.

Takže veľmi sa s ním nenaukazuješ, ale na prevoz po nerovnostiach z bodu A do bodu B postačí. Športová časť je, ako to je typické pre tento typ kombinácií, slabšia, s horšou strieškou a celý kočík je taký nemotornejší s nasadeným sedákom.

Camarelo Q12

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli