Nové zadné kolesá na Raf-Pol Largo - zoženiem? Kde?

Zodpovedané
18. nov 2020

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, či by ste mi vedeli poradiť, kde by som kúpila nové zadné kolesa na kočík Rafpol Largo, ďakujem.

Ahoj,

bežne, žiaľ, nie, Nie sú len tak v predaji. Odporučím ti obrátiť sa ideálne na predajcu, kde si ho kúpila, alebo aj akéhokoľvek predajcu tejto značky (a modelu) a popísať problém + požiadať, či ti kolesá ako náhradný diel nevie zohnať u dodávateľa či priamo výrobcu - a za poplatok doobjednať.

Druhou možnosťou je skúsiť napr. v angličtine kontaktovať priamo výrobcu - ak ti porozumejú, mohli by ti vedieť pomôcť - http://www.raf-pol.com.pl/kontakt/

No a poslednou by potom bolo skúsiť prejsť bazárovú ponuku, či nejaký Raf-Pol Largo niekto nepredáva na diely, alebo starší lacno a použiť z neho, čo potrebuješ.

Raf-Pol Largo

Držím palce

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli