Novinka Kinderkraft Grande City 2020 s EVA penovými kolesami - názor? Či radšej Grande 2020 so zadnými gumovými?

Zodpovedané
15. sep 2020

Eli,

co povies na novinku - sportovy kocik KK Grande City? Uvazujem nad KK Grande 2020, paci sa mi a konecne aspon zadne kolesa su gumenne... no dizajnom sa mi viac paci city, ako som ho videla, ale kolesa su eva pena, co bude asi menej kvalitne. Nechcem, aby mi hned hrkali...

Co by si navrhovala? Mame 1,5r.

Ahoj,

ak sa bojíš hrkania a nekvalitných kolies a ešte vyberáš v takejto lacnejšej kategórii športiačiku, odporučím za seba určite radšej model s gumenými kolesami.

Teda klasický (resp. je v skutočnosti pomerne nový, s gumenými kolesami vyšiel pre tebto rok) Kinderkraft Grande (LX). Rátaj ale s tým, že predné kolesá má aj tak penové - ale aspoň zadné sú lepšie gumové. EVA pena, najmä u lacnejších modelov, je jednoznačne aj hlučnejšia, aj nachytá kamienky.

Kinderkraft Grande LX

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli