Nuna Tavo, P&M Street či Valco Snap Trend Sport: aký pohodlný športiak aj na výmole, do leta i zimy, a aj na spánok na brušku?

Zodpovedané
31. júl 2020

Ahoj Eli,

Pekne prosim o radu. Neviem si vybrat medzi kocikmi Nuna Tavo, Petite and Mars Royal/Street a Valco Snap Sport Trend.
Chcem pohodlny sportovy kocik, kde sa syn vyspinka aj na brusku, vhodny do leta s vetranim aj do zimy s nanoznikom/fusakom. A aby bol co najviac pohodlny pri vymoloch na cestach - tak bud odpruzeny, alebo s nafukovacimi kolesami?

Dakujem.

Ahoj,

vetranie, pohodlie, polstrovanie a pekné odpruženie za mňa najlepšie ponúka Nuna Tavo. Na druhej strane, je z nich asi najväčší po zložení a nie vyslovene ľahký. Ja osobne by som si ho vybrala, ale len po akceptovaní toho, že je to pohodlný a v prvom rade mestský model.

Nuna Tavo

Medzi Valco baby Snap Trend Sport a Petite&Mars Street Plus s Air kolesami by som zasa šla do Valca. Je najľahší, ale aj napriestrannejší, s velikánsou strieškou a s tými nafukovacími kolesami zvládne aj nejaké tie nerovnosti. Aj keď teda nie je odpružený. Ale to ani Street nie je. Ten je ale proste ťažší, preto ak už bez, tak ten ľahší model.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Petite&Mars Street+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli