Od akého veku možno používať korýtkovú športovú časť Bugaboo Fox?

Zodpovedané
20. feb 2019

Dobry den,

prosim vas, od kolkych mesiacov mozem pouzivat sportovu cast Bugaboo Fox? Moja mala ma teraz 4,5 mesiaca a stale place v hlbokej casti.

Dakujem

Ahoj,

korýtková športová časť Bugaboo Fox rovnako ako iné sedadlá tohto typu sú oficiálne vhodné od približne šiestich mesiacov. Resp. odkedy je dieťatko pevnejšie.

Ak maličká v hlbokej časti plače, skúsila by som experiment - voz ju na brušku. Na začiatku môže plakať, keďže je to pre ňu nové, ale vydrž chvíľku, či sa neupokojí. Zopakuj, ak si toho schopná, niekoľkokrát, a ak nič nepomôže, skús presedlať na športovú časť.

Malá môže mať boľavé bruško, problémy s refluxom alebo stres, že nič nevidí a tomuto všetkému môže korýtko teoreticky pomôcť. Nezabudni však, že musí byť v najviac sklopenej pozícii a aj keby sa jej páčilo vidieť, kým samostatne nesedí, do sedu ani šikmého sedu ju nedávaj, aby si jej do budúcna neublížila. Ak by bola v korýtku príliš stratená alebo skrčená, skús do neho dokúpiť vyrovnávaciu vložku, čo polohu aj prílišný priestor vyrieši.

Bugaboo Fox

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli