Oplatí sa investovať do Cybex Priam?

Zodpovedané
17. aug 2021

Ahoj,

zvažujem, či sa oplatí investovať do Cybex Priam. Veľmi sa mi páči aj Easywalker, ale korýtko nechcem. Mala som kúpený Britax Smile III, ale keď som ho doma rozbalila, to je celý plast, ktorý aj bez používania strašne praskal a pukal.

Aký je Tvoj názor na Cybex Priam?

Ďakujem

Ahoj,

Cybex Priam 3 je jedným z najdrahších a najobľúbenejších kočíkov hlavne, čo sa týka našich známych osobností nielen na Slovensku.

Môj názor je, že je skutočne dizajnovo prepracovaný. Čo sa týka použitých materiálov, tak tie sú skutočne luxusné, odpružené kolesá využiješ aj v teréne. No ja osobne, keby som naň mala také financie a netrápilo by ma, že potom zaň dostanem minimum naspäť. Tak si ho kúpim.

Cybex Priam 3

Taktiež by si ale mala vedieť, že kočík je do 17 kg a vnútorná dĺžka športovej časti je o čosi väčšia ako pri Britax Smile III. Určite ale rátaj s tým, že v čase od 16. mesiacov, už môže byť pre dieťatko menší a hlavne v zimnom období pri použití fusaku. Takéto sú aspoň skúsenosti obchodníkov pri predaji. Tak asi budeš potrebovať väčší kočík dosť skoro.

Pozri ak sa ti páči, máš naň financie a rátaš s tým, že ho využiješ tak do 16. mesiacov, tak si ho kúp!

Britax Smile III

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally