Pasuje Cybex Priam Seat Pack aj na Cybex Mios?

Zodpovedané
23. júl 2022

Ahoj,

hľadám ľahký, skladný golfový kočík pre 2,5-ročné dieťa na občasné presúvanie sa, dlhšie prechádzky či dovolenky.
Doteraz sme mali Cybex Priam a obávam sa, že po veľmi dobrej skúsenosti s týmto kočíkom bude ťažšie nájsť niečo, čo by spĺňalo aspoň podobnú kvalitu.

Vraj Cybex Priam Seat Pack sedí aj na Cybex Mios, ktorý je ľahší a skladnejší.

Je to pravda?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

nedávno odpovedala kolegyňa na podobnú otázku.

Podstata problému ostáva nezmenená. Žiadny ročník Seat Packu Priamu nesedí na sedadlá z Miosou. A to preto, lebo Mios kočíky všeobecne majú užšie sedadlá.

Viem, že mamičky to ale robia a ak ani tebe nevadí, že sedadlo nebude pekne vystreté, tak to môžeš spraviť. Ja osobne to neoporúčam. Môžeš si poškodiť Seat Pack. Ani výrobca to nikde neuvádza pri kompatibilite dielu.

Skús sa obhliadnuť aj iným smerom - napríklad nedávna novinka cestovného kočíka Bugaboo Butterfly. Síce nemá úplný ľah, ale pri 2,5 ročnom dievčatku to nevadí. Prečítaj si krátky článok, v ktorom o ňom nájdeš, podrobné informácie.

Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally