Pasujú kolesá zo Petite&Mars Street+ na Heritage Folk?

Zodpovedané
15. okt 2021

Ahoj,

pozerám sa na ponuku športových kočíkov pre 7 mesačného syna a veľmi sa mi páči Petite&Mars Street+ Heritage Folk. Má však len penové kolesá. Viem, že existujú aj nafukovacie kolesá pre kočík Street.

Budú pasovať a na Street+?

Ďakujem

Ahoj,

tento model sa dá dokonca priamo kúpiť ako nový aj so setom nafukovacích kolies na niektorých e-shopoch:

Petite&Mars Sport Street+ Heritage Folk 2020 + sada 4 nafukovacích koliesok

Takže odpoveď znie, áno budú ti pasovať na Petite&Mars Street+ ak k nej teoreticky dokúpiš aj nafukovacie kolesá Air. Alebo rovno objednáš verziu Petite&Mars Street+ Air s nafukovacími kolesami.

Petite&Mars Street+ Air s nafukovačkami je samozrejme ťažší - váži s nimi 11,39 kg. Alebo objednáš verziu Heritage s penovými kolesami a plus dostaneš aj nafukovačky.

Petite&Mars Street+

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally