Peg Perego Ypsi - názor, recenzie? Či aký ľahší kombinovaný kočík skladný aj s nasadenou šport. časťou, 2kombi do 600e?

Zodpovedané
4. feb 2021

Ahoj,

môžem ta poprosiť o názor na kocik Peg Perego Ypsi? Nikde som k nemu nenasla žiadne recenzie.

Pri prvom dieťatku (pred 7 rokmi) som mala kocik Camarelo Malaga, teraz hľadám nieco ľahšie a skladnejsie, budem ho vynášať jedno poschodie, a nieco co prejde ľahší terén. Este by som chcela, aby spĺňal kritérium zloženia spolu aj so športovou časťou. Cenovo okolo 600 eur za dvojkombináciu, poprípade si nechám poradiť aj niečo iné.

Ahoj,

Peg-Pérego Ypsi je veľmi pekný kočík, a aj fajn v sedadle, materiáloch. Akurát, čo sa bojím, že ťa moc neuspokojí, je konštrukcia, ktorá je ako Book línia, teda po čase hlučnejšia, rozhrkaná, ozaj mestská.

Peg-Pérego Ypsi

Po robustnom Poliaku, akým je Camarelo Malaga to bude brutálna zmena a môžeš byť vcelku nespokojná. Ako, ak sa ti páčiť a zásadné terény jazdiť nebudeš, nebudem ťa odhovárať, vizuálne sa páči aj mne. Len tá konštrukcia časom, no, nie som si ňou až taká istá, to je celé.

Camarelo Malaga

Skôr by som ti odporučila pevnejší kočík. Aj keď dizajnovo o toľko odlišný, by Baby Jogger City Premier vyhovel skladaním sedadla v polke, ako aj terénnosťou (ale asi zoženieš skôr bazárový).

Baby Jogger City Premier

Ja osobne by som určite uvažovala o Jané Muum. To je potom menší a aj ľahší kočík. Kolesá má fajn a celkovo je všestranný. A pravdu povediac mi tu príde ako najlepší nápad.

Jané Muum V2

A ak je váha kočíka veľmi podstatná, tak Valco Snap Ultra s nafukovacími kolesami Sport by podľa mňa ľahký terén zvládol občasne.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli