Petite&Mars Street - zoženiem spodný kôš ako náhradný diel?

Zodpovedané
2. jún 2020

Dobrý deň,

prosím vás, chcela by som sa opýtať, či je možné kúpiť náhradný nákupný košík na tento kočík, pretože chodíme často na výlety a veľa vecí sme vždy dávali - a sa zospodu trochu potrhal a vyšúchal. Skúšala som to aj ako tak zašiť, ale nie je to ono.

Ďakujem.

Ahoj,

konkrétnejšie rady by zahŕňali pár hlavných možností riešenia.

Prvým by bolo pre tvoj P&M Street kontaktovať priamo výrobcu - veď je to československá značka, distribúciu tu majú poriešenú a verím, že náhradný diel ti budú vedieť predať. Distribúciu kontaktuj na: ags 92, Pestovateľská 13, Bratislava, http://www.ags92.com, +421 911 799 435, info@ags92.com/resp. skús aj servis@ags92.com.

Druhá možnosť by bola dať si podľa toho tvojho, košík ušiť. Videla som šikovné maminky krajčírky v kočíkových skupinách tu na Koníku, ale aj na Facebook-u, prípadne na sashe, ušiť nielen klasický košík (keď ty zašleš svoj, takže presne podľa predlohy), ale aj koženkový, alebo viacvrstvový či neoprénový spevnený. Niečo to bude stáť, na druhú stranu niečo taký košík aj vydrží.

Petite&Mars Street

Držím palce!

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli