Petite&Mars Up vs Joie Pact resp. niečo podobné - aký ultraskladný športiak do 130 eur pre dvojročné dieťa?

Zodpovedané
17. apr 2020

Ahoj.

Hladam cestovny kocik, ktory budem vyuzivat na nakupy, vylety, kratke prechadzky. Mam 2r dieta. Uz som do poradne pisala, kde si mi odporicila CBX Etu Plus. Ten ma pre mna velke kolesa, pretoze chcem naozaj ultra skladny kocik. CBX Etu zas nema detske madlo, co by mne dost chybalo, dcera sa rada madla drzi.

Vsimla som si este kocil PM Up. Som skor rozhodnuta pre Joie Pact, aj ked teraz sa osobne obhliadnut neda (najma teda ako su na tom kolieska). Je podla Teba lepsi vyber Joie pact alebo PM Up?

Dakujem

Ahoj,

medzi Petite&Mars Up a Joie Pact by som ja osobne vybrala asi Joie. Neočakávaj extra veľa ani od jedného. Ale mne príde, že pre dvojročné dieťa je opierka Up strašne krátka. Ak si s tým ok, pohoda, viem že niektorým maminám až tak nevadí trčiaca hlava, ale tak nie je to úplne moja preferencia. To by som potom vybrala radšej Petite&Mars Travel. Kolieska sú u Joie tiež širšie, čo považujem za výhodu, aj keď rátaj s tým, že u všetkých takýchto lacnejších sa ti postupne opotrebujú používaním.

Petite&Mars Up.

Joie Pact

Petite&Mars Travel

Ak by som ja vyberala v tejto cenovej kategórii, mimo toho CBX by som pozerala ešte Kinderkraft Indy (páči sa mi celkové prevedenie a váha, ale je to viac menej podobné, kvalitatívne ku zvyšku), prípadne Espiro Art.

Kinderkraft Indy

Espiro Art

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli